Garanti ve Ürün İade - Cayma Şartları

Ürün Değişim ve iade işlemleri

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 5 (beş)  gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

 

Tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmında bulunan boş kısıma iade etmek istiyorum veya değiştirmek istiyorsanız değiştirmek istediğiniz ürünün kodunu yazmanız gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün değişiminde ya da iadesinde, alışverişiniz 100 Tl üzeri ise kargo ücreti satıcıya aittir.

Alışverişiniz 100 Tl altı ise kargo ücreti alıcıya aittir.

İlk degişim ya da iade işlemi Satıcıya aittir (100 Tl Üzeri Alışveriş için)

İkinci ve akabinde gelen tüm değişim ücretleri Alıcıya aittir.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Adres:  İHSANIYE MAHALLESI OKUL CADDESI NO: 62 NILÜFER/BURSA

Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?

Ürünü Onlinecerezci.com adresinden aldıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte ürünün faturası üzerindeki formu doldurduktan sonra alışverişiniz 100 tl üzeri ise yurtiçi kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (İHSANIYE MAHALLESI OKUL CADDESI NO: 62 NILÜFER/BURSA) gönderebilirsiniz. Alışverişiniz 100 TL Altı ise kargo ücreti ALICI ya aittir.

Kapıda nakit ya da Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz ürünlerin iade işlemleri için İ-Ban numaranız, hangi bankaya ait olduğu ve banka hesap sahibin ismini ürün ile birlikte ya da telefon ile iletmelisiniz. İade işleminiz ödeme şeklinize göre maksimum 15 iş günü içinde tamamlanacaktır.

Bize Ulaşın
?>
Bitkisel Ürünler ve Aktariye
?>
Düğün çerezleri
?>
Toptan Satış
?>
Kuruyemiş
?>
Kuru Meyve
?>
Karışık Çerez
?>
Çiğ Ürünler
?>
Ceviz
?>
Çekirdek
?>
Kahve
?>
Lokum
?>
Pestil
?>
Hurma
?>
Drajeler ve Çikolatalar
?>
Akide Şekeri
?>
Şifalı Bitkiler
?>
Baharatlar