Hakkımızda

Hakkımızda

En taze, kaliteli ve keyiflisi!  Parolasıyla yola çıkan Uğur Kuruyemiş; 2006 yılında sektöründe faaliyete başlamış, 2014 yılına kadar Bursa bölgesinde perakende hizmetine devam etmiştir. 2014 yılı itibarı ile kuruyemiş grubu ürünlerimizi kendi bünyemizde kavurmaya başlamış ve müşterilerimize daha taze ürün sunmak adına bir adım daha atmıştır.

Hijyen ve kaliteyi devamlı en üst seviyede tutarak satışını yaptığımız ürünlerimiz, bayilik verdiğimiz mağazalarımızda ve  www.onlinecerezci.com adresimizde tüm Türkiye’ye gönderilmeye devam etmektedir.


Misyon ve Vizyonumuz

Bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak satışını yaptığımız ürünlerimizin hijyen ve kalitesini istikrarlı bir şekilde devamlı en üst seviyede tutarak, müşterilerimizin hizmetine- kullanımına "talep ve beklentilerini" en iyi şekilde karşılayarak sunmaktır.

Hijyen ve kaliteyi devamlı en üst seviyede tutarak satışını yaptığımız ürünlerimizin  bütün Türkiye'ye sunarak, Kuruyemiş sektöründe diğer firmaları geride bırakarak güvenirliliği ve kalitesiyle örnek alınan tüm Türkiye'nin tanıdığı bir marka olmaktır.

Basında Biz

http://www.bursahaber.com/ozel-haber/kuruyemiste-birinci-tercih-ugur-kuruyemis-h933995.html

Bize Ulaşın
?>
Bitkisel Ürünler ve Aktariye
?>
Düğün çerezleri
?>
Toptan Satış
?>
Kuruyemiş
?>
Kuru Meyve
?>
Karışık Çerez
?>
Çiğ Ürünler
?>
Ceviz
?>
Çekirdek
?>
Kahve
?>
Lokum
?>
Pestil
?>
Hurma
?>
Drajeler ve Çikolatalar
?>
Akide Şekeri
?>
Şifalı Bitkiler
?>
Baharatlar